Свято Дня знань у стінах Дніпрянської школи

Закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радості, літо. Якби не календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє і високе. І лише замріяні вечори, наповнені сяйвом осінніх зірок, підтверджують те, що осінь дійсно уже завітала в Україну. Отже,  настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною Країною знань. 

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день, бо з нього починається дорога в майбутнє для кожного школяра. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. Саме у цей день розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

На свято,  крім вчителів, дітей та батьків завітали і гості: селищний голова – Анатолій Білий, заступник селищного голови  Алла Щербина, радник міського голови Вадим Миколайович Мерзлов, депутат Новокаховської міської ради Костянтин Черепанов, методист відділу освіти  Наталя Будняк.  Щирі і теплі слова привітань та побажань лунали з вуст директора школи Лілії Микитенко та гостей, які були запрошені на свято.

Радісна та піднесена атмосфера панувала на шкільному подвір’ї. Свято Першого дзвоника об’єднало вчителів, батьків, учнів та гостей у дружню шкільну родину. Гучними оплесками вона  прийняла в свої обійми першокласників  красивих, радісних та схвильованих.У  їхньому житті відкрито нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. І не дивно, що саме їм, першокласникам, адресовані цього дня найтепліші слова.

Віршами, танцями та піснями вітали наймолодших школярів їх старші колеги. Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі.

Перший дзвоник, який подарували школярам Анна Світан  та Юрій Шматенко,  своїм гучним дзвоном запросив усіх учнів до школи, до нових відкриттів та вражень.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто.Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

 

Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи