Свято до Дня Державного Прапору та 25-річчя Незалежності України в яслах-садку «Черемушки»

1471954093949_0

23 серпня, в День Державного Прапора України та до 25-річчя Незалежності України, в дошкільному навчальному закладі яслах-садку  №8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова Зінаїда Миколаївна) відбулося урочисте свято «Україна – рідний край», присвячене цій видатній події. Свято підготували та провели музичні керівники  Калюжна І.Ю., Мокринська Е.О.

У святково прикрашеній залі зібралися діти, дорослі та вихователі, одягнені в національні костюми, що вражали своєю красою, різноманітністю та яскравістю. Початком свята стало урочисте занесення Прапору та виконання Державного гімну України  «Ще не вмерла Україна». Діти чуттєво співали пісні про свою Батьківщину: «Добрий день, матусю-Україна!» , «Україночка» (солісти – діти старших груп Катерина І., Маргарита М.). Хочеться відмітити виразне декламування віршів про Державні та національні символи України. Яскравим було виконання таночка зі стрічками синьо-жовтого кольору, що виглядали як частинки великого Державного Прапора. Сюрпризним моментом свята стала зустріч Козака з булавою (вихователь Гольдфельд О.М.), що розважав дітей козацькими іграми та змаганнями.

Даний захід надав можливість підвищити національно-патріотичну свідомість дітей, формувати громадянські навички і цінності, духовні та моральні якості світогляду справжніх громадян України.

Адміністрація ДНЗ я/с №8