Свято доброти і милосердя відбулось у Новій Каховці

В рамках проекту “Соняшник миру”, започаткованого новокаховчанкою Катериною Малаховою, яка нині мешкає у Сполучених Штатах, в Новій Каховці на дитячому майданчику, що розташовний на площі Сільських будівельників (біля фонтану)  відбулося свято для дітей і батьків.

Суботнього вечора 16 вересня сюди прийшли сім’ї з малечею. Дорослі знали, мета свята – збір коштів на придбання, доставлення і монтування на цьому майданчику гойдалки для дітей з особливими потребами.

Справа в тому, що кілька років тому завдяки  зусиллям Каті у цьому місці, в центрі Нової Каховки, з’явився майданчик з гойдалками і гіркою. А тепер волонтерський рух, що підтримує починання К. Малахової, ініціював появу на цьому майданчику адаптованих і для дітей-інвалідів розважальних приладь.

Всі, хто прийшов на свято, бачили відновлені гойдалки, що були тут раніше, і пісочницю для особливих дітей. Після того, як зберуть кошти на “особливу” гойдалку, її теж тут встановлять.

Благодійньцьке свято почалося виконанням пісні, яку подарувала присутнім мама чотирьох дітей Юлія Нікітіна. До речі, її найстарший 16-річний син Микита брав участь у монтуванні діючого майданчику.

Почесний громадянин міста, генеральний директор ПАТ “Херсоноблагробуд”  Анатолій Подофа, що був присутнім на святі, привітав і дітей, і дорослих. Він побажав усім здоров’я та  придбав на аукціоні картину “Соняшник”, автором якої є викладач міської школи мистецтв Юлія Розенцвейг.

Також від імені міського голови, який цього дня вітав із Днем міста сусідів – таврійчан, слова вдячності благодійникам і волонтерам за втілення корисної ідеї передав керуючий справами виконкому Василь Акуленко.

Особливістю цієї благодійної акції є те, що речі, які можна було придбати, вироблені власними руками міських майстринь і майстрів. Смачні кекси і солодкі тістечка з легким, як повітря, кремом, різнокольорові дитячі коники, чудова фотозона, майстер-класи, танці, весела дискотека разом із казковими героями, поетичний конкурс і навіть швидкий курс англійської мови – все це очікувало на відвідувачів. А випічка,  користувалася неабияким попитом. До завершення свята її розкупили повністю.

І ще одну приємну несподіванку представили на акції. Можна складати вірші  про любов і чарівні  пори року. А можна і про благодійність, милосердя, добро теж. Про ці людські якості можна і треба розповідати  зрозумілими усім словами, як це  на святі робили діти.

Хотілося б сподіватися на те, що  вислів “Якщо ти сильний – примножуй добро,  якщо слабкий – не роби зла” знайде втілення в багатьох серцях,  і благодійників у Новій Каховці ставатиме   все більше.