«Свято фарб» у центральній бібліотеці Нової Каховки

Нещодавно в центральній бібліотеці міста, відбулася Автограф-зустріч «Свято фарб». Хтось творить красу словом, хтось – звуком, а хтось – кольорами. Радість, яку нам дають картини – це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом.
Творчі досягнення художників нашого міста: вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – сприяють створенню позитивного іміджу Нової Каховки. На зустріч було запрошено Олену Михайленко, директора міської картинної галереї та Катерину Гончаренко, юну художницю, що володіє мистецтвом пензля і кольорів.
Олена Дмитрівна  розповіла присутнім про колекцію творів мистецтва, що є у фондах галереї, про виставки які організовуються «картинкою», про роботи художників які будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над сутністю буття.20160930-014Катерина Гончаренко представила свої роботи – пейзажі рідного краю, які зігрівають душу теплом і змушують уважніше і добріше ставитись до навколишнього світу.
Спіжевська Маргарита, бібліограф центральної міської бібліотеки, продемонструвала книгу про художників Нової Каховки «Таємниці творчості», яка була укладена Розою Сидоренко, заступником директора ЦБС (за матеріалами пошукової роботи волонтерських команд) та видана Новокаховською ЦБС і є у фонді краєзнавчого відділу центральної бібліотеки.20160930-013
20160930-015

Відділ культури і туризму