Свято наближається

Починаються новорічні свята. Мандарини, улюблені фільми, подарунки… Їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Особливо малі. Для них це найцінніші емоції та спогади, які з теплотою в серці збережуться на все життя.

У всіх заладах культури Новокаховської МТГ почалися святкові ранки для дітей.

Так, 17 грудня в Палаці культури нашого міста відбулося чарівне дійство для дітей пільгових категорій – вистава до дня Святого Миколая. Казка братів Грімм “Гензель і Гретель”, але на сучасний лад. Неперевершена гра акторів, барвисті декорації та спецефекти створили по-справжньому святковий предноворічний настрій не тільки у дітей, а і у дорослих. Малеча була задіяна у інтерактивній грі “Сніжки”. Їм це сподобалося і подарувало відчуття безпосередньої участі у виставі. Казка виявилася дуже повчальною – діти разом з героями змогли зробити правильні висновки.

Яке ж свято без привітань та подарунків?

Після закінчення вистави малечу зі сцени привітав заступник міського голови Володимир Арнаут та запросив до холу, де біля красуні ялинки, мабуть, згадуючи своє дитинство, водив із ними хоровод. Наостанок вручив кожній дитині солодкий подарунок. А ще на першому поверсі розмістилася резиденція Святого Миколая, яку із задоволенням відвідали дітлахи та отримали безліч позитивних емоцій. Було приємно спостерігати, як сяють від радості дитячі очі!

 

P.S. На заході були присутні представники поліції для забезпечення правопорядку та представники міської лікарні на той випадок, якщо комусь з присутніх знадобиться допомога.