Свято останнього дзвоника у Новокаховському  НВК №2

25 травня в НВК№2 відбулося Свято останнього дзвоника, радісне, хвилююче, свято шкільних перемог і світлих мрій. Воно було гамірним, адже на шкільному подвір’ї зібралася дружна родина учнів , вчителів, батьків. 

Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернулася директор школи  Євгенія Вікторівна Пуляєва, яка відзначила успіхи та досягнення учнів і вчителів НВК №2, вручила Почесні грамоти та Подяки найкращим, яких гучними оплесками вітали всі присутні.

Хвилюючими та урочистими були вітання від шанованих гостей, серйозних і кумедних першокласників, учнів 4-го класу – випускників молодшої школи, дорогих батьків.

Зворушливо звучав шкільний вальс, на хвилях якого кружляли 25 випускників НВК№2. Для них це були останні хвилини безтурботного дитинства: попереду доросле життя, про яке їм нагадала мелодія шкільного дзвоника.

Говорять, щоб бути щасливим, треба відшукати свою зірку, запалити її і бережно нести через усе життя. За традицією нашої школи випускники пройшли через зоряний шлях-символ успішного й щасливого майбутнього життя.