Свято Останнього дзвоника у ЗОШ №1

Традиційним святом Останнього дзвоника завершили навчальний рік учні Новокаховської загальноосвітньої  № 1. Незважаючи на погодні умови, цей урочистий захід зібрав усю дружню родину вчителів, учнів, батьків на шкільному подвірї.77

Зі словами привітання звернулися до школярів директор навчального закладу Зуйко О.М., радник міського голови, депутат обласної ради Мерзлов В.М., перший заступник міського голови Чурсинов Л.Г., спеціаліст відділу освіти Скрипнікова М. А. Урочистою хвилиною свята стала церемонія нагородження кращих учнів школи.image007

Радість та смуток переповнювали серця випускників, адже попереду випускні іспити та випробування до вищих навчальних закладів.

Щирими словами, красивими хореографічними композиціями «Дитинство» та «Світить сонечко для всіх» привітали випускників учні молодших класів. 

 Пролунав останній дзвінок, сповістивши про те, що черговий навчальний рік завершився і попереду довгоочікувані канікули, а для випускників – це останній дзвоник, який збереже в їхніх серцях пам’ять про дитинство, шкільну дружбу і гарні спогади про цей день.

А останній шкільний вальс, виконаний одинадцятикласниками, вкотре нагадав про прекрасні шкільні роки.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

Гарних вам канікул, школярі!

image001 image003 image005 image011 image013