Свято спогадів і яскравих вражень у ПТУ №14

Традиційно в першу п’ятницю лютого в стінах ПТУ №14 м. Нова Каховка проводиться свято спогадів, свято зустрічі з молодістю, свято яскравих вражень – вечір зустрічі випускників.

Ось і цього річ 2 лютого  училище гостинно відкрило двері для педагогічних  працівників  минулих років та  випускників різних професій.

Для гостей була організована екскурсія навчальним  закладом. Директор училища Ігор Сердюк показав нові сучасні майстерні і кабінети, поділився планами на майбутнє. Побачене приємно вразило гостей, адже за декілька останніх років училище змінилось до невпізнанності. Відкрито нову професію, під неї збудовано сучасну майстерню, навчальні аудиторії забезпечені технічними засобами навчання. І це лише початок змін.

Під час святкового концерту колишній директор закладу Олексій  Кулєш сказав: «Я щиро вдячний, що нинішній колектив примножує здобутки попередників, адже училище оновлюється і відбудовується».

Не стримала захоплення і  Олена Біла, майстер виробничого навчання у минулому, а нині представник громадської організації міста, звернувшись особисто до  директора училища. «Дякую, що Ви осучаснюєте навчальний заклад, будуєте нові майстерні, створюєте кращі умови для учнів і працівників», – зазначила вона.

Почесними гостями на святі були  випускники 1986 року за професією «Випробувач електроприладів та вимірювальної техніки», які 32 роки назад закінчили навчальний заклад. Музичний подарунок, який вони підготували всім присутнім, вразив своєю енергією, щирістю та запалом.

Теперішні учні училища разом зі своїми педагогами  підготували для гостей  народні пісні під бандуру, сучасні українські пісні, танці, класичні твори під акордеон та оркестр шумових інструментів. Свято закінчилось, а випускники ще довго спілкувались зі своїми майстрами і викладачами.

Усім  випускникам 2018 року нагадуємо, що в ПТУ№ 14 ви можете здобути сучасні професії (докладніше на nkptu14.in.ua)

Після 9 класів

– Верстатник широкого профілю

– Електромонтер. Слюсар з ремонту автомобілів

– Кухар

– Кухар. Кондитер

Після 11 класів

– Слюсар з ремонту автомобілів

– Кухар. Кондитер

– Нянька. Гувернер