Свято «У моєї мами найтепліші руки»

Всім відомо, що з приходом весни природа прокидається від зимового сну, оживає все навкруги. Ця пора асоціюється із сонечком, гарним настроєм і, звичайно ж, з жінкою. А найголовніша жінка для кожного з нас – це мама. У неї найдобріше серце, найласкавіші руки, найлагідніша посмішка.   

16 березня учні 1-А класу Дніпрянської школи запросили своїх матусь, бабусь, сестричок на свято «У моєї мами найтепліші руки». Саме для цих дорогих гостей лунали  компліменти, щирі слова і побажання.

Першокласники вирішили показати, що зазвичай робить мама, коли чекає гостей. Діти «прибирали» кімнату, розповідали про те, як допомагають по господарству, виготовляли букети, «готували» святковий обід. Хлопці довели, що можуть і зачіску сестричці зробити, і портрет «написати».

Дівчата показали себе гарними господинями і неабиякими кулінарами. На згадку про цей день мами та бабусі отримали авторські портрети, позитивні емоції і масу задоволення. Дітлахи ж ласували солодощами і тихенько раділи з того, що саме в їхніх мам найтепліші руки, найдобріше серце і найщиріша любов.

Тетяна Іщенко, вчитель початкових класів