Свято в новорічну ніч у Новій Каховці згуртувало рекордну кількість містян

У ніч на 1 січня  на Центральній площі  Нової Каховки новокаховчан біля головної ялинки згуртувало   яскраве святкове дійство  «Сяйво новорічної ялинки».

Гарний настрій   присутнім, а їх було дуже і дуже багато, подарували творчі колективи Палацу культури, підготувавши музично-розважальну програму з виступами колективів та різноманітними конкурсами і  призами.

З новорічними привітаннями до всіх звернувся міський голова Володимир Коваленко. «Новий Рік – свято неймовірних чудес! У цю ніч здійснюються усі мрії! Особлива енергетика нашого міста  сприяє виконанню ваших побажань і мрій, – сказав він. –  Загадуйте бажання ось тут біля цієї красуні-ялинки, і вони обов’язково збудуться!». А ще Володимир Іванович побажав всім мирного неба, добробуту, здоров’я, щастя та родинного затишку.

Приємним став той факт, що дуже багато новокаховчан  долучилося до яскравого святкування в карнавальних костюмах. Люди  залюбки водили хороводи біля ялинки, а серця присутніх були наповненні відчуттям свята  та єдності.

Нагадаємо, новорічну Нову Каховку зафільмували з висоти пташиного польоту.