Свято в Райському: «Цей світ бібліотекою назвали»

Де таврійські степи розляглись кучугурами,

Між ними лежить наше Райське село.

Руками дбайливими і долями, мріями

Як оазис в пустелі воно розцвіло.

Так називалося свято, присвячене 65-річчю Райської сільської бібліотеки, яке відбулося 20 квітня 2018 року в приміщенні Райської бібліотеки.

На свято зібралися активні читачі бібліотеки – діти та дорослі, керівництво Райської сільської ради – голова сільради Коваль І.І та секретар  Даніна І.О., керівництво Новокаховської ЦБС – Петрова Л.М., директор ЦБС, Сидоренко Р.Ю., заступник директора ЦБС та колеги з центральної бібліотеки, міських бібліотек № 2, № 3 та Тополівської сільської бібліотеки.

Ювілей – добра нагода, щоб підвести підсумки минулого, дати оцінку сьогодення і поринути в майбутнє. На святі ведучі згадали історію бібліотеки та її керівників, розповіли про досягнення бібліотеки.

Сьогодні  Райська бібліотека – це справжній осередок культури на селі. Бібліотека постійно проводить для читачів різні масові заходи: дитячі ранки, конкурси, вікторини, інформаційно – просвітницькі заходи, вечори – зустрічі з ветеранами війни та праці, літературні свята, зустрічі з цікавими людьми. Бібліотека приймає активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач України», у міському фестивалі – конкурсі художнього читання віршів  «Смарагдове місто».

З нагоди ювілею Райської бібліотеки провідний бібліотекар Манченкова Л.М. отримала грамоту від міського відділу культури і туризму, чайний сервіз від профкому ЦБС, фотоальбом від завідуючої Райським Будинком культури Шаніної Л.О.,  а від Райської сільської ради в подарунок, крім дитячих книжок, бібліотека отримає у травні місяці комп’ютер.

А потім звучали поздоровлення від читачів, віршовані та музичні поздоровлення від дітей Райського дитячого садочка та учасників художньої самодіяльності Райського Будинку культури.

На закінчення свята Людмила Миронівна  щиро подякувала всім присутнім  та запросила всіх бажаючих на чашку запашного чаю зі смачним ювілейним тортом.

Директор ЦБС Людмила Петрова