Свято від дніпрянських аматорів

24 серпня, з нагоди 23-ї річниці проголошення незалежності України, до Дніпрянського селищного клубу завітали воїни батальйону територіальної оборони Херсонської області Збройних Сил України. Селяни радо зустріли захисників Вітчизни, аматори народного співу підготували для гостей спеціальну концертну програму.
Тривожні події на сході України і загальна напруженість у відносинах з Росією примусили всіх по-новому поставитись до Збройних Сил України і по-справжньому зрозуміти роль захисника Вітчизни в сучасних умовах. Як сказав Президент України П.Порошенко під час урочистостей в Києві, професія захисника Вітчизни набула зовсім нового змісту, набирає вирішального значення для захисту суверенітету нашої держави. Саме це й викликало такий великий інтерес селян до урочистої події.
У по-святковому прикрашеному клубі зібрались ветерани і молодь села, хто приніс квіти, а хто — подарунки для воїнів. Присутні з нетерпінням очікували на приїзд гостей і початок концерту. Одним з головних моментів став приїзд військових, яких зустріли квітами, оплесками і привітаннями. В цілому у клубі зібралося біля 100 осіб. До присутніх звернувся селищний голова В.Морлок. Він поздоровив усіх зі святом і розповів про розвиток політичної ситуації в Україні, а також підкреслив особливе значення єдності всього народу України для захисту нашої незалежності. Відразу після закінчення привітальної промови ансамбль «Берегиня» виконав Національний Гімн України. Щирість виконавців, які співали з рукою на серці, відразу передалася присутнім в залі, які слухали гімн стоячи.
Концерт по-справжньому вразив присутніх різноманітністю мелодій і технікою виконання. Довго не змовкали оплески вдячних селян та гостей.
Ця святкова подія відбулася завдяки активній участі солістки ансамблю «Берегиня» В.Іванової, директора Дніпрянського БК Б.Турова, музичного керівника Ю.Романюка, селищного голови В.Морлока, а також воєнкома міста В.Загурського. Спонсорами виступили С.Давиденко (АТФ ім.Солодухіна), ЧП Максимюк (магазин «Гесівський»). Учасники та гості свята щиро дякують їм за підтримку.

Анатолій Неділько, член Національної спілки краєзнавців України