Святвечір в Церкві Різдва Христова

Як відомо, цього року Верховна Рада України зробила 25 грудня державним вихідним днем, давши можливість християнам західного обряду повноцінно святкувати Різдво Христове. Тож починаючи зі вчорашнього дня у кількох храмах та молитовних будинках протестантських громад Нової Каховки проходять різдвяні богослужіння.

В одній з найбільших протестантських церков Нової Каховки побував і наш кореспондент, де в особливо родинній та гостинній атмосфері різдвяний Святвечір святкувала Церква Різдва Христова, для якої це свято є ще й храмовим. З цієї нагоди на різдвяну вечерю завітав і міський голова Володимир Коваленко, який привітав усіх присутніх з щирими словами привітання та побажання.

Цікаво, що до організації різдвяного вечора долучилась майже вся громада. Прихожани самі готували різдвяний стіл, прикрашали зал та продумували святкову музичну програму, яка складалась як зі старих народних українських колядок так і сучасних різдвяних пісень.

Як зазначив єпископ Південного регіону Церкви Божої України Сергій Вознюк, це лише початок низки різдвяних богослужінь та святкових заходів, серед яких благодійні акції для дітей-сиріт, малозабезпечених родин та інших категорій малозахищених верств населення, які триватимуть в Церкві Різдва Христова ще довгий час:

– Так, найбільші урочистості Різдва для нашої церкви, як і для переважної частини християнського світу, припадають саме на 25 грудня. Але ми згадуємо Різдво і 7 січня. Адже нам важлива не так дата, яку до речі остаточно не знає ніхто, нам важлива сама подія! Різдво стало поворотним моментом історії для всього людства. Тож ми щиро вітаємо усіх новокаховчан зі святом Христового Різдва! Нехай в ці дні Спаситель наблизиться до кожного із нас, сповнить наші душі миром, спокоєм та любов’ю до ближнього! Христос народився – славімо Його!