Табір «Бджілка» при Новокаховській СЗОШ №8 плідно працює

29 травня 2018 року гостинно  розпочав свою роботу літній оздоровчий табір з денним перебуванням «Бджілка» при СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник), метою якого є оздоровлення, підтримка творчо, інтелектуально та спортивно обдарованих  дітей та виховання гармонійно розвиненої особистості.

75 вихованців табору віком від 7 до 10 років розподілені на три загони: «Світлячок», «Божа корівка», «Павучок». Виховна робота у таборі базується на  розвитку дитячої ініціативи та колективної творчої справи. На урочистій лінійці , з нагоди відкриття оздоровчої зміни , дітей привітали та побажали активного відпочинку начальник табору Ірина Завізьон та педагог-організатор Ольга Штендера. Вихованці вже відвідали Музей історії рідного краю (керівник Ірина Карюхіна), побували на цікавих заняттях з англійської мови, які провели вчителі Тетяна Кулинок, Ольга Ставицька, Наталія Кусрашвілі та Юлія Ватлецова.

Розвивальні тренінги з дітьми провели психолог Людмила Доровських та соціальний педагог Тетяна Сидорчук. Родзинкою першої неділі відпочинку  став спортивний тренінг за участі гостя з Єгипту Асу, який провів заняття з фітнесу з елементами хіп-хопу, зумби та брейк-дансу.

У плані роботи табору заплановані цікаві екскурсії , перегляди спектаклів, творчі майстер класи з фетру, орігамі, фоамірану, створення міні-банерів, спортивні змагання з міні-футболу та навіть дискотека!

На вихованців чекає насичена програма відпочинку у колі друзів!

Ірина Барна, вчитель англійської мови