Талант – в любові до національного мистецтва

 Багато захоплень є у новокаховських гімназистів, вихованців 9 школи.  Вони займаються спортом, хореографією, художнім читанням тощо. А от учениця 9-Б класу гімназії Новокаховської міської ради  Ганна Дворяшина віддала перевагу грі на українському національному інструменті – бандурі, бо звучать її струни як вічна народна душа, котра прагне до волі, до світла, до щастя… image001Вже 6 років Ганнуся займається в дитячій музичній школі по класу бандури у талановитого педагога Людмили Власенко.

А 28 лютого 2015 року Ганна взяла участь у всеукраїнському конкурсі бандуристів «Провесінь», який пройшов у місті Кіровограді. Майстерність дівчинки в оволодінні таким складним інструментом була високо оцінена: серед майже 200 учасників конкурсу з 15-ти областей України вона посіла ІІІ призове місце. Отже, нам є чим пишатися: в гімназії зростають справжні таланти.
Вітаємо Ганну з такою почесною перемогою та визнанням таланту й зичимо нових здобутків у розвитку майстерності. А також бажаємо міцного здоров’я і якомога більше талановитих учнів її педагогу Людмилі Леонідівні Власенко.

М.В. Самохіна, заступник директора гімназії з виховної роботи