Таланти народжуються у Новій Каховці

У п’ятницю, 28 квітня, у міській школі мистецтв відбувся звітний концерт, на який завітали міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу культури Наталія Зарудна та депутати міськради Сергій Хоменко і Олександр Афанасьєв.У концертній залі гостей та глядачів привітала директор школи мистецтв Галина Ходос. Як виявилося, цього року цей заклад відмічає 20-річний ювілей. Директор розповіла про те, що починалося все з художньої школи, яка з часом приросла новими відділеннями (театральним, хореографічним) і філіалами – у Таврійську та музична школа №2. Зараз новокаховську школу мистецтв відвідують близько 150 дітей.

-Цей ювілей – наше сімейне свято… Сьогодні ми запрошуємо вас переглянути наш концерт, на якому виступлять кращі з  найкращих, а переживати за них за кулісами будуть викладачі, – звернулася директор до залу. Як зазначила Галина Анатоліївна, спостереження за тим, як хвилюються педагоги – це тема окремої розповіді. А от емоції і враження, отримані від концертних номерів, які показували діти, – неможливо передати словами. Схвильованість і одночасно радість від того, що маленькі новокаховчани можуть відвідувати такий культурно-мистецький осередок, де мудрі педагоги розкриють їхні таланти.

– Дитина народжується і має право бути щасливою, а щоб її вміння розкрилися, повинна існувати система. У нашому місті багато позашкільних закладів і ми підтримуємо їхнє існування міським коштом. А сьогодні побачили чудовий результат цієї роботи. Видно, що існує співпраця з батьками і викладачами цього закладу. Будучи на цьому концерті, я в черговий раз переконався в тому, що нам є навколо чого об’єднатися. Це – діти, їхнє майбутнє, це – наше місто і наша країна, яку ніхто, крім нас, не наведе порядок в ній, – промовив міський голова.

До цього додамо, що міський голова минулого тижня відвідав кілька навчальних закладів, роботою яких залишився задоволеним.

Після привітань усі учасники концерту отримали солодкі подарунки і під завісу  сфотографувалися з гостями на добру згадку.  Скажімо голосно «ура», пожартував міський голова. І тут на всю залу одноголосно кількома дитячими голосами пролунало: «Ура-а-а!».