Там, де народжуються благородні напої. ПАТ “ДМК “Таврія” в черговий раз відвідали гості

В рамках інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» у яхт-клубі «Maxim Marine» відбулось засідання Ради туристичних міст та регіонів.

До слова, Рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Міністерства економічного розвитку і торгівлі, створена у лютому 2015 року. Основні завдання – підготовка пропозицій та рекомендацій щодо формування та підвищення ефективності державної політики у сфері туризму і курортів, розробка та впровадження ефективної моделі управління цієї сфери та ін. В ході засідання директор Департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку України Іван Ліптуга розповів, що зараз на погоджені в Мінфіні знаходиться Програма стосовно розвитку туризму в Україні на 2016-2026, що дасть змогу фінансувати відповідні проекти у цій сфері. Крім того, були підбиті підсумки літнього сезону поточного року в Одеській, Миколаївській, Закарпатській та Херсонській областях, розглянуті проблемні питання, а також плани щодо подальшої діяльності.

Звісно ж, будучи в Новій Каховці, гості не знехтували чудовою нагодою ознайомитися з місцевими принадами та цікавими об’єктами. Делегація у складі майже 40 осіб завітала до знаного в усій Україні та далеко за її межами підприємства, унікального місця, де народжуються благородні напої – ПАТ «ДМК «Таврія». Як розповіла начальник відділу по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ Олена Іщенко, гостям були запропоновані екскурсія і дегустація продукції. Більшість із присутніх була у нашому місті вперше і охоче ділилась позитивними враженнями. І таких було чимало. Гості не приховували захвату від побачених краєвидів, чистоти міста та його зеленого убранства, гостинності місцевих жителів, якісного сервісу. Деякі з членів делегації у Новій Каховці вже не вперше, оскільки відвідували туристичний конгрес, який проходить навесні.1

Крім Ради туристичних міст до «Таврії» під час форуму завітала ще одна поважна делегація – члени Міжнародного трейд-клубу, який сьогодні об’єднує співробітників з торгово-економічних питань майже 60 посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Як запевнила Олена Вікторівна, члени обох делегацій покидали Нову Каховку із самими захоплюючими враженнями. Більше того – обіцяли повернутися ще!
2