«Таврія» буде грати у Новій Каховці?

Сімферопольська “Таврія” у 2014-му році припинила своє існування у зв’язку із анексією Криму, але у 2016-му році клуб був відроджений на материковій Україні і заявлений в аматорський чемпіонат. На сезон 2017/2018 “Таврія” подала документи для участі у другій лізі чемпіонату України.

Генеральний директор сімферопольської “Таврії” Олексій Кручер розповів в коментарі “Футбол 24” про стан готовності сімферопольського клубу до повернення у професійний футбол.

Він повідомив, що команда готова до участі у Другій лізі, але кілька місяців необхідно буде грати на іншому стадіоні, оскільки стадіон “Машинобудівник” в Бериславі потребує реконструкції: “У нас вже всі документи готові, єдина наша проблема – інфраструктура. Наш діючий стадіон в Бериславі для аматорського рівня підходить, а ось для професійного футболу ні. На цьому стадіоні необхідно замінити пластикові крісла і є ще ряд вимог по роздягальнях. Плануємо грати на стадіоні в Новій Каховці, поки буде йти реконструкція стадіону в Бериславі – це серпень, вересень та жовтень”.