“Таврійська родина”. Новокаховчани взяли участь у фестивалі національних культур

Останній місяць літа щедро дарував творчим колективам Новокаховського міського Палацу культури можливість продемонструвати свої таланти та надихнутись творчими дарунками колег з різних куточків України.  Зайвим доказом тому стала участь народного оркестру народних інструментів МПК під керівництвом заслуженого працівника культури України Василя Яротника, який яскраво виступав протягом двох днів на ХVІІ фестивалі національних культур «Таврійська родина», що проходив 26 – 27 серпня у Генічеську.


Відбулось урочисте відкриття фестивалю виступом артистів заслуженого Академічного ансамблю пісні та танцю Збройних Сил України.
На розсуд містян та гостей свята були представлені понад  30 вокальних та танцювальних виступів від національних колективів з Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Сумської областей,  Києва, від представників далекого зарубіжжя – з Габону та Гани. Також присутніх чекали  презентація та дегустація страв на алеї національних кухонь, виставка-продаж робіт декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи, ігри та забави народів світу.
Народний оркестр народних інструментів також взяв участь у гала-концерті фестивалю. Йому, як і іншим учасникам, були вручені подарунки та дипломи. Наприкінці свята публіку заворожив виступ новокаховського театру вогню «ХОРС» з вогняно-піротехнічним шоу.
Тож, наші місцеві таланти продовжують надихати на нові творчі злети далеко за межами міста. Зичимо їм нових звершень, більших досягнень та неймовірних вражень від участі у фестивальних подіях України.