Таврійські школярі взяли участь у заходах до Дня перемоги

T_MSZY3--eE

9 травня учні та вчителі ЗОШ №7 (директор Гріщагіна Л.В.) провели  урочистий мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», приурочений  71 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який проходив на території парку «Східний» міста Таврійськ.

До початку мітингу біля пам’ятника загиблих воїнів звучала музика воєнних років. На мітингу із привітальним словом звернулися до присутніх секретар Таврійської міської ради Хахалев Андрій Миколайович, воїн-інтернаціоналіст Афанасьєв Віталій Миколайович.  Вони поздоровили учасників з Днем Перемоги, побажали  всім присутнім здоров’я, злагоди, добробуту.

y864sYsBKt4

 Звучали пісні років війни, линули незабутні мелодії попередніх поколінь, декламувалися вірші. Учні 4-А класу (класний керівник Брусенська Олена Вікторівна) зворушили ветеранів щирою піснею. За традицією до підніжжя пам’ятника  було покладено вінки та квіти.

Напередодні, 6 травня,  класними керівниками, класоводами школи було проведено в усіх класах виховні години, переглянуто презентації до Дня Перемоги. Бібліотекар Шарапова Ольга Миколаївна провела бібліотечні уроки з учнями початкових класів та оформила тематичну виставку на тему «Ми пам’ятаємо ваш безсмертний подвиг».

5Dv_4myQSBk

Низько вклоняємося безсмертному подвигу захисників Вітчизни, шануємо ветеранів війни, учасників бойових дій, тилу,  бажаємо їм доброго здоров’я, довгих років життя, уваги й турботи рідних та близьких! Дякуємо за Перемогу!