Таврійській школі-інтернату – 55 років (ФОТО)

img_980128 жовтня у Таврійській школі-інтернаті №2 святкували ювілей – 55 років від початку роботи закладу. У Будинок культури Таврійська завітали численні гості, щоб привітати трудовий колектив цього закладу. Теплі слова подяки за нелегку, але таку потрібну працю педагогів, дефектологів, логопедів і технічного персоналу приймали  ювіляри, вихованці школи, їхні батьки. На святкування ювілею приїхали випускники цієї школи 1969 року, які теж були присутні на святковому концерті.
Почесним гостем закладу був  керівник Херсонського обласного управління освіти, науки і молоді Євген Криницький. Він не тільки нагородив грамотами педагогів, а й сказав про подарунок від облради: кошти на заміну вікон у класах і приміщеннях школи-інтернату. Керуючий справами Новокаховського виконкому Василь Акуленко передав колективу привітання від міського голови Володимира Коваленка, також нагородив почесними грамотами та грошовими подарунками представників трудового колективу і подарував школі-ювілярці дуже потрібну річ – лазерний принтер.

Святковими виступами радували педагогів і гостей  вихованці школи, які виконували музичні композиції, читали вірші. Чудовий настрій та атмосферу  створили перегляд відео та  фотографій, які відтворювали різні віхи життя школи-інтернату.

Бажаємо вихованцям школи успіхів, щасливої долі, а педагогам – терпіння, плідної праці, плоди якої вони їхні підопічні пронесуть через усе життя.
img_9694 img_9714img_9692 img_9724 img_9737 img_9758 img_9768
img_9806