Театральна студія з Таврійська стала «Зразковим аматорським колективом»

Театральній студії «Акцент» (керівник Олександр Голубєв) Таврійського міського Будинку культури присвоєно почесне звання «Зразковий аматорський колектив».

За інформацією директора Будинку культури Зої Штефан, рішення про присвоєння звання нашому театральному колективу колегія обласного департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА прийняла 22 серпня.

Статус «Зразкового аматорського колективу» – це закономірний підсумок наполегливої роботи художнього керівника Будинку культури Олександра Голубєва з обдарованими дітьми Таврійська, які займаються в театральній студії.

Цього року у театралів як раз ювілей – п’ять років з дня створення студії. За цей час Олександр Станіславович виховав не один склад акторів. Займатися в студії приходять, головним чином, старшокласники, які після закінчення школи ідуть вчитися далі і вимушені розлучитися з театром. Проте, любов до мистецтва, до сцени, закладена художнім керівником, залишиться з ними назавжди.

Так і цієї осені театральна студія знову набирає акторський склад, і запрошує не тільки дітей. І це закономірно, тому що з дорослими у режисера з’являються можливості ставити різнопланові вистави, тим більше що Олександр Станіславович віддає перевагу серйозним, психологічним п’єсам.

Заявку на звання зразкового колективу театральна студія «Акцент» зробила на обласному конкурсі «Театральна весна Херсонщини-2018», отримавши гран-прі за виставу «Мама, папа, я – щаслива сім’я?». Тоді журі конкурсу стоячи аплодували режисеру Олександру Голубєву та акторам Дмитру Лемешко, Дар’ї Ворожищевій, Аліні Бучко і Марині Скрипник.

Успіх на обласному конкурсі через місяц колектив закріпив на Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» в Очакові, де вистава «Мама, папа, я – щаслива сім’я?» зайняла перше місце.

Гру місцевих артистів глядачі Таврійська люблять і високо цінують, не зважаючи на звання та регалії, і з нетерпінням чекають на нові вистави. Проте, новина про присвоєння студії «Акцент» звання «Зразкового аматорського колектива» – ще один привід пишатися людьми, які живуть і працюють поруч.