Технічна рада працює

аварийный домДеякі не байдужі мешканці нашого міста занепокоєні станом об’єктів соціальної сфери міста, б’ють на сполох, беручі на себе право визначати їх аварійний стан.

Про це повідомляє начальник відділу капітального будівництва Новокаховської міськради Світлана Гончаренко.

Хочу внести роз’яснення з цього питання: право визначення технічного стану будівель та споруд належить виключно установам та спеціалістам, які мають відповідний сертифікат Міністерства регіонального розвитку та будівництва.

Враховуючи, що бюджетні установи міста не мають спеціалістів відповідного спрямування, розпорядженням міського голови м. Нова Каховка від 16.05.2011р. №169-р. затверджено склад технічної ради до складу якої включено провідних спеціалістів будівельної галузі міста, представників проектних організацій та керівників інженерних служб міста.

Робота технічної ради з питань будівництва здійснюється на постійній основі. 01.12.2014 р. відбулося чергове засідання ради.

Провідними спеціалістами будівельної галузі міста та представниками проектних організацій проведено обстеження технічного стану будівлі Новокаховської гімназії та спортивного залу ЗОШ №10.

За результатами роботи ради міському відділу освіти надані рекомендації щодо виконання заходів по безпечній експлуатації вищезазначених будівель та приміщень. Директор інституту НДІ проект реконструкція Найдьонова Н.А. готує технічний висновок.