Тематичний тиждень у садку «Черемушки»

 На сучасному етапі розвитку суспільства виникла необхідність формування культури толерантності починаючи вже з дошкільного віку. Формування цієї найважливішої якості відбувається в дитинстві в умовах сім’ї та освітніх установ і триває протягом усього життя. Саме тому з 13 по 17 листопада в я/с «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З. М.)  проводився тематичний тиждень «Виховуємо толерантність».

Напередодні  тематичного тижня адміністрацією  дитячого садка в складі завідувача Тихонової З.М., вихователя-методиста Столяр Н. П. та практичним психологом Нікуліною Т. В.  були розроблені  заходи для всіх учасників навчально-виховного процесу. План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний.

В куточках для батьків  була представлена інформаційна листівка «16 листопада – Міжнародний день толерантності». Всі бажаючі могли прочитати вислови, які пов’язані з толерантністю, терпінням, ознайомитися з груповими  емблемами толерантності та колажами, що представленні на «стінах що говорять» на тему: «Ми всі такі різні, але ми разом».

 В усіх вікових групах  проведені тематичні заняття,  ігрові сюжети, творчі завдання, ігри, моделювання проблемних ситуацій, які  сприяли ефективному засвоєнню морально-етичних норм поведінки дітей.

Цікаво та творчо працювали діти з практичним психологом під час арт-терапевтичної роботи «Наша планета Толерантності», «Ромашка толерантності», творчо мислили під час ранкових зустрічей на тему: «Я люблю світ – світ любить мене».

 Змістовно була проведена  психолого-педагогічна робота з вихователями та батьками: дискусія «Вшанування чужих почуттів», консультація «Сторітелінг: мистецтво розповідання, або як зацікавити й мотивувати дітей», лекторій «Толерантність як запорука людяності», тренінг «Як запобігти  дитячій  агресії?» Дані заходи сприяли збереженню й відтворенню традиційних моральних цінностей, ідеалів добра та любові.

 

Адміністрація ДНЗ я/с №8