Тенісний клуб “Смеш” підводить підсумки серпня та вересня

Серпень та вересень для вихованців Новокаховського тенісного клубу «СМЕШ» виявились багатими на події.

На початку серпня, з 5 по 8,  клуб прийняв на кортах Новокаховської гімназії два всеукраїнських турніри «SmashCup» серед тенісистів до 12, 14 та 18 років, які освітлювались в нашому виданні. Паралельно з цими змаганнями в Бучі під Києвом відбувся чемпіонат України серед дорослих, на якому наш вихованець Марко Ніколюк виборов перше місце в парному розряді та звання майстра спорту України, – для клубу це велике досягнення, яким ми пишаємося.

Наступний тиждень 14-20 серпня приніс для наших вихованців як багато радісних моментів, так і розчарувань. Так на змаганнях ФТУ категорії А “Кубок Alias до 14 років” в Івано-Франківську Руслана Коваленко не зуміла подолати перше коло в одиночному і парному турнірі, а Софія Синєгрибова, програвши 1/8 одиночного розряду, зупинилась в першому колі парного.  Для Жені Бондаренко змагання першої категорії серед 18-річних хлопців “JupiterCupU18” в Одесі виявились більш, ніж вдалими – перше місце в одиночному та друге в парному розрядах.  У  “Меморіалі В. Великих” в Новій Каховці приняли участь десятеро наших вихованців. Результати 12-річних: Стародубцева Діана – перша в одиночці та парі, Федоренко Валерія – третя в одиночці та друга в парі, Кузь Дар’я – 1/8 в одиночці, Дучева Єва – 1/16 в одиночці, в парі Дар’я та Єва – півфіналістки турніру, Височенко Олександр – перший в одиночці та парі, Ткаченко Дмитро і Хоменко Павло – 1/4 в одиночці та фіналісти в парі . Серед наймолодших учасниць друге та третє місце посіли Височенко Аліна та Магдалінова Дар’я. Серед 16-річних дівчат золото виборола Звонарьова Софія. На вікенд-турнірі в Херсоні “На призи Херсонської обласної ради до 12 років” також виступили п’ятеро вихованців клубу. Діана Стародубцева – перша в одиночці та друга в парі, Дар’я Кузь – чвертьфінал в одиночці та третє місце в парі (вітаємо Дашу з першим призовим місцем на змаганнях ФТУ і першою відзнакою), Дмитро Ткаченко та Павло Хоменко – півфінали в одиночці та фінал пари, Олександр Височенко – перший в одиночці та парі. Подробиці за посиланням.

Новий тиждень 21-27 серпня знову був багатий на події для юних вихованців клубу.
Після виснажливих дощей в Івано-Франківську, де відбулись змагання під егідою TennisEurope другої категорії “Stanislaw Summer Cup” серед юнаків та дівчат до 14 років, троє наших тенісисти (Дмитро Парінцев, Євгеній Бондаренко та Руслана Коваленко) виступили дуже вдало: Дмитро – 1/8 в одиночці та півфінал пари, Руслана – 1/4 в одиночці та фіналістка парного турніру, Євгеній – срібний призер змагань в одиночці та парі. Більш докладно: 21-25 серпня на кортах “Академії тенісу” в Одесі відбулись змагання першої категорії до 12 років під егідою Федерації тенісу України, на яких гідно виступили Олександри Жуков та Височенко і Стародубцева Діана. Жуков – переможець одиночного турніру, Височенко – 1/8 фіналу. Об’єднавшись в парі, Олександри посіли третє місце. Діана – третя в особистих та парних змаганнях. На вікенд наші вихованці зіграли турніри в Херсоні: Олександр Жуков, Синєгрибова Софія, Діана Стародубцева та Валерія Федоренко – в турнірі ФТУ другої категорії  “На призи Херсонської обласної ради до 14 років” та Аліна Височенко і Дар’я Магдалінова – регіональному турнірі серед дітей до 9 років “Кубок ДЮСШ ХОО ФСТ”. Олександр – переможець особистих та парних змагань, Софія – переможиця в одиночному та срібний призер парного турніру, Діана – друге місце одиночного та разом з Валерією переможиця парних змагань, Валерія на додачу – бронзова призерка особистих (Подробиці). Аліна виявилась першою, а Дар’я – другою серед молодших (Деталі).

З 28 серпня до 1 вересня Марко Ніколюк взяв  участь в змаганнях категорії А серед 18-річних тенісистів «Пам’яті Бабія» в Києві, в яких зумів пробитися до півфіналу в одиночці та чвертьфіналу в парі.

На тижні 4-10 вересня вихованці клубу також змагались на змаганнях різних категорій. Так Синєгрибова Софія прийняла участь в змаганнях Федерації тенісу України другої категорії серед 14-річних спортсменів в Одесі, де виборола срібло як в одиночному так і в парному розрядах (Деталі). Олександр Жуков та Діана Стародубцева зіграли в європейських змаганнях 12-річок «KravchenkoCup» в Києві, де показали однаковий результат – півфінали в одиночці та парі.

З 11 по 17 вересня Софія Синєгрибова знову зіграла на турнірі ФТУ другої категорії в Миколаєві, де здобула срібло в одиночці та золото в парі , а Олександр Жуков та Діана Стародубцева – знову в Києві в європейських змаганнях «WilsonCup». Олександр – чвертьфінал в одиночці та 1/8 в парі, Діана – 1/8 в одиночці та чвертьфінал пари (Деталі ). Євгеній Бондаренко, Дмитро Парінцев та Руслана Коваленко прийняли участь в європейських змаганнях 16-річних тенісистів «GalychynaCup» у Львові. Результати: Дмитро – 1/16 в одиночці та 1/8 в парі, Євгеній – 1/8 в одиночці та чвертьфінал в парі, Руслана – 1/16 в одиночці та 1/8 в парі.

На тижні 18-24 вересня Дмитро Парінцев та Руслана Коваленко зіграли також європейські змагання в Києві «KyivOpen», але вже в своїй віковій групі до 14 років. Руслана зуміла пробитися до чвертьфіналу в одиночному розряді, а Дмитро – до півфіналу в одиночці та 1/8 в парі .

На Всеукраїнському огляді-конкурсі до 10 років, який відбувся в Пущі-Водиці під Києвом та проводиться Федерацією тенісу вдруге в новому форматі, вдало виступив вихованець клубу Олександр Височенко. Він посів перші місця в технічному виконанні ударів та одиночних змаганнях, друге місце в парних змаганнях і четверте місце в фізичній підготовленності, та за результатами всіх чотирьох конкурсів виборов перше місце .

На останньому тижні місяця з 25 по 29 вересня в Бучі під Києвом відбувся підсумковий турнір серед 12- та 14-річних тенісистів «Мастерс-2017», участь в якому здобувають право  приймати спортсмени, які входять до вісімки найсильніших за результатами сезону за українським та європейським рейтингом. Таке право здобули й наші вихованці клубу Євгеній Бондаренко та Олександр Жуков. В підсумку третє місце серед 12-річних тенісистів підтвердив Олександр, а Євгеній зумів вибороти золоту винагороду серед 14-річних.

Вітаємо вихованців Новокаховського тенісного клубу «СМЕШ» з вдалими виступами на змаганнях, адже вони представляють Нову Каховку на теренах України і  Європи та всі свої здобутки присвячують,  в першу чергу, своєму рідному місту, і коли на церемонії нагородження лунає «Каховка» або «Нова Каховка», пишаються цим.

Керівництво клубу в особі Боридка Віктора і Харченка Аркадія та тренерський колектив також  пишаються своїми вихованцями й намагаються своїми силами створити сприятливі умови для навчально-тренувального процесу, тому сподіваються на підтримку місцевої влади, особливо – міського голови Володимира Івановича Коваленка та начальника відділу у справах  сім’ї, молоді та спорту  Наталії  Миколаївни Таран , в створенні таких же сприятливих умов для тренувань в зимовий період.