Тепла зустріч перед вирішальним матчем

Як  вже анонсувало наше  видання, завтра, 18 листопада, новокаховська «Енергія» гратиме з командою  «Таврія-Сімферополь» (Херсон).

Це буде остання гра сезону 2017 року,  після якої футболісти підуть на заслужений  відпочинок.  Перед цим відповідальним матчем на тренування до спортсменів завітали міський голова Володимир Коваленко,  його перший заступник, голова федерації футболу Нової Каховки Леонід Чурсинов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  Наталія Таран та інші.

«Місто без вас годі  й уявити. Футбольна команда “Енергія”  – невід’ємна його  частина. Я щиро зичу кожному відпочити за час   канікул, набратися снаги, бадьорості, аби з новими силами приступити до улюбленої справи і примножувати славу Нової Каховки як спортивного міста», – підкреслив Володимир Іванович. Окремі слова подяки пролунали на адресу головного тренера енергетиків  Олега Федорчука, завдяки зусиллям якого «Енергія» з кожним днем міцніє.  Нагадаємо: в  останньому турі команда нашого міста стала першою  у другій лізі, яка двічі забила більш як десять м’ячів в одному матчі.

Звісно, футболістам зичили перемоги завтра, чого бажає гравцям і колектив nk-online.com.ua. Про підсумки гри ми обов’язково поінформуємо вас, шановні читачі та вболівальники.