Тепла зустріч в мерії

119

Нещодавно юні футболісти Нової Каховки — команда «Енергія­2» на чолі з тренером Анатолієм Бакуліним — повернулися з чемпіонату України «Шкіряний м’яч». Разом зі збірною Берислава вони представляли Херсонщину у підсумковому етапі, що проходив у місті Лева, на відомій всім «Арені­Львів». Своїми враженнями маленькі зірки минулого тижня поділилися з міським головою Володимиром Коваленком та першим віце­мером, головою федерації футболу у Новій Каховці Леонідом Чурсиновим, під час зустрічі у міськвиконкомі.

У теплій, невимушеній атмосфері малеча із захопленням розповідала про свою подорож. А поділитися, дійсно було чим, адже для юних футболістів це перший виступ на змаганнях такого масштабу. Окремий автобус, з вікна якого спортсмени побачили мальовничі пейзажі значної території своєї Батьківщини, тепла зустріч, гостинний Львів, багатотисячні глядацькі трибуни «Арени­Львів», ейфорія від передчуття гри, урочиста церемонія відкриття чемпіонату, спільне виконання Гімну — усе це назавжди залишиться в дитячій пам’яті.

120

Та, як не дивно, на питання мера «Львівський стадіон вам сподобався?», уся команда в один голос відповіла: «Енергія» — краща!». «Наша рідна «арена» більш зручна, компактніша, навіть доглянутіша. Дітям дуже подобається грати на стадіоні «Енергія», і вони постійно просять проводити матчі саме там», — підхопив тренер.

Володимир Іванович подякував малечі за досягнення, активність, налагоджену співпрацю з наставником. «Аби знайти себе в цьому житті, варто працювати з самого малечку, гартувати характер, розвивати в собі волю, терпимість, цілеспрямованість. Спорт — гарне тому підґрунтя. Не важливо, чи станете ви знаменитими спортсменами, головне — аби ви виросли гарними людьми», — наголосив він.

118

Мер також поцікавився, які плани дітлахи мають на літо, де і як збираються відпочивати. За словами представників батьківського комітету, які також були присутні на зустрічі, відпочинок настане лише після завершення сезону. В свою чергу, батьки подякували за увагу місцевої влади до спорту, за підтримку й допомогу й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.