Відбулась акція “Теплі подарунки малечі”

17 грудня, в Церкві Різдва Христова Нової Каховки пройшла благодійна акція з роздачі нового зимового взуття для дітей від Міжнародної благодійної організації CERI. Усього більше 60 дітей різних соціальних верств населення, якими постійно опікується церква, отримали безкоштовне взуття, теплі шкарпетки, шарфи та шапочки.

Акція відбулась завдяки тісній та багаторічній співпраці єпископа Південного регіону Церкви Божої України Сергія Вознюка та директора Херсонського обласного благодійного фонду «Мій дім» Юрія Маринчака. І, звісно, завдяки благодійникам та волонтерам організації CERI.

Варто додати, що для Херсонщини це не одинична акція, адже волонтери благодійної організації CERI вже побували у Навчально­реабілітаційному центрі Таврійська (Таврійська школа­інтернат) і планують відвідати ще кілька інтернатів та дитячих будинків області. Усього планується охопити близько 2500 дітей. Допомагати їм буде також команда волонтерів Церкви Різдва Христова, яка найближчим часом планує відвідати Новокаховський протитуберкульозний санаторій «Джерельце» та Новомаячанський дитячий психоневрологічний санаторій «Надія» з різдвяними подарунками та гуманітарною допомогою благодійної організації CERI.

— Благодійна організація CERI займається служінням дітям вже близько 10 років, — розповідає директор БФ «Мій дім» Юрій Маринчак. — Раніше вони надавали таку допомогу нужденним дітям Молдови та Румунії, а в цьому році вперше завітали до України. Волонтери організації CERI — це американські студенти, які беруть відпустку і їдуть на місію. Уся ця команда прилетіла до нас з Техасу. За власний кошт хлопці та дівчата придбали квитки та оплатили доставку взуття, яке надала одна з тамтешніх взуттєвих фабрик. Сподіваємось, що це не остання наша акція з цією благодійною організацією і наступного року ми знову зможемо надати таку необхідну допомогу нужденним дітям нашого краю.