Територіальний центр Нової Каховки дякує учасникам акції “Милосердя”

Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.

У рамках проведення в місті щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана взяли участь багато підприємств, організацій, благодійників, підприємців.

З початку проведення акції «Милосердя» до керівників підприємств, установ та організацій міста було направлено 36 листів з проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну натуральну чи грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці та інвалідам з нагоди свят. Під час проведення акції «Милосердя» за вересень місяць на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від підприємств, установ та організацій надійшли кошти у загальній сумі 2300,00 грн.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу – ПП «ЛІНА»1000,00 грн., територіальний центр – 900,00 грн., Новокаховський міський центр зайнятості – 100,00 грн., ТОВ «Новий світ» – 300,00 грн.

Відзначаємо бездоганну роботу до Міжнародного дня людей похилого віку підприємця ПП НДСС «Наско» Віктора Мужилка, який вже не перший рік опікується пенсіонерами та інвалідами, що знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі, забезпечено овочевою продукцією – перцем у кількості 830,0 кг та забезпечено 207 громадян через соціальних робітників. Велика подяка Дмитру Ільїну за надану допомогу у забезпеченні транспортом для привозу овочевої продукції.

Також висловлюємо щиру подяку за надану допомогу у проведенні акції «Милосердя» ТОВ «Південмлин» Зінаїді Мороз, яка забезпечила громадян похилого віку макаронними виробами та борошном у кількості 208,0 кг. Велика подяка керівнику комунального підприємства «Теплові мережі м. Нова Каховка» Ігорю Дем’яненку за надану допомогу транспортом для привозу продукції.

З метою належного відзначення Міжнародного дня людей похилого віку 03 жовтня для громадян похилого віку та ветеранів праці, що обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано 70 благодійних обідів у кафетеріях міста.

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення благодійних обідів начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Тетяні Малій, бару «Роджер» (ТОВ «Гріс», директор Валерій Сікоза), кафе «Перепелиний дворик» (ФОП Людмила Скурська), кафе «Супутник» (ФОП Віра Олійник), «Смачна країна» (ФОП Тетяна Лобанова), «Харчевня» (ФОП Тетяна Подунай),  «Соляріс» (ФОП Олександр Стадніченко), «Завітайте до Тетяни» (ФОП Тетяна Крименчук).

Територіальний центр також висловлює велику подяку в організації святкового столу для ветеранів, за яким пригощали запашними тортами та солодощами – це дарунки від ФОП Сергія Стародубця (магазин «Світ техніки») та директора ТОВ «Берислав-хлібозавод» Юрія Тимощука.

Особлива подяка директору благодійного фонду «Нова Каховка» Наталі Безп’ятій  за надану допомогу.

Милосердя й увагу до похилих людей необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня… Старість не обмине нікого. Простягнемо свою руку допомоги вже зараз… Адже для вас – це лишень краплина уваги, а для людей похилого віку – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя, для вас – це хвилина, а для них – останні миті, зігріті теплом вашого серця.
20161005-001dsc0121320161005-008

 

                                       Л. Логвінова, директор територіального центру