Термін перебування в Україні християнської святині Хустки Абгара продовжено

Апостольський Престол виявив особливу увагу до України, дозволивши залишити реліквію у Львові до 19 лютого.

Раніше сайт NK-Online повідомляв про те, що Нерукотворний образ Христа прибув з Ватикану до України. Впродовж двох тижнів прочани утворювали кількагодинні черги до львівського Архикатедрального Собору Святого Юра, де перебуває святиня. Найбільший час очікування у черзі склав майже добу. За день до Хустки Абгара приходило понад 20 тисяч вірян. Таким чином Львів перетворився на центр паломництва: українці прибували в місто навіть з найвіддаленіших куточків країни.

Церква-Юра

15 лютого, коли християни східного обряду святкували Стрітення Господнє, тисячі львів’ян та гостей міста прийшли на площу перед церквою Юра та молилися за мир для українського народу.
У той самий день святиня мала відбути в захристя Папи Римського у Ватикані. Проте, як повідомляє офіційний сайт Архикатедрального Собору Святого Юра: “На уклінне прохання окремих категорій осіб та інституцій, що звернулися до Церкви з проханням про можливість помолитися перед Нерукотворним Образом Господа Нашого Ісуса Христа, Римський Апостольський Престол, як виняток, виявив до України особливу  увагу, продовживши перебування реліквії до вечора четверга 19 лютого 2015 року.”

Доступ до реліквії буде обмежений. Доторкнутися до святині зможуть тільки сім’ї загиблих в АТО, поранені, військові, неповносправні, діти з особливими потребами, особи з обмеженими можливостями.
Усі інші віряни можуть просто помолитися у храмі та стати учасниками богослужінь, що відбуватимуться згідно зі встановленим порядком. Храм працюватиме до 23:00.