Терміново! Поліція Нової Каховки затримала підозрюваного у зґвалтуванні трьох жінок

Як вже інформувало наше видання, сьогодні, 18 січня,  у Новій Каховці  невідомий зловмисник зґвалтував трьох жінок. 

Новина спричинила неабиякий резонанс у суспільстві, тож  поліція Нової Каховки не гаяла часу на пошуки. У вчиненні трьох вказаних злочинів головним підозрюваним є 22-річний місцевий мешканець  ЛУЦАН Роман.

Як стало відомо кореспонденту NK-online.tv щойно, ввечері  працівники правоохоронних органів затримали підозрюваного. За вказаними фактами внесені дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ст. 152, ч. 2 «Згвалтування», ст. 186. Ч.2 «Грабіж» Карного кодексу України).

На новокаховскій квартирі на гвалтівника була виставлена засада. Ввечері його помітили в Бериславі, в кафе, де і відбулося затримання. Підозрюваного скрутили 4 оперативники, під керівництвом заступника начальника Бериславського відділу поліції Ігора Усенко. Зірваного з потерпілої золотого ланцюжка у затриманого не знайшли. Його доставили в місцеву поліцію, де він чекав на відправку до Нової Каховки та плакав, мов дитина. Більш за все, ця істерика була імітована – аби показати розлад психіки.

Наразі тривають процесуальні дії. Подробиці  читайте у наших наступних публікаціях. Фото редакції надані працівниками міського відділу поліції.