Ті, хто дарують життя

Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день донора крові. Донорство – важлива громадська діяльність, яка допомагає зберегти багато тисяч людських життів.

Колектив відділення трансфузіології Новокаховської лікарні щиро вітає всіх донорів і висловлює щирі слова подяки! Ви сьогодні справжні дарувальники життя, оскільки саме слово «донор» з латині означає «дарувати». Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, тому цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров. Спасибі вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини – найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині…

Для інформації. Бажаючі віком 18-60 років, які не мають хронічних захворювань, можуть прийти у відділення трансфузіології (лікарняний комплекс у мікрорайоні «Сокіл») кожної середи з 8.00 години і стати донором.