“Тихий” вбивця: на Херсонщині осиротіла багатодітна сім’я грибника

Трагедія у Великих Копанях, на Олешківщині. Ціла родина отруїлася грибами. 8-річна дівчинка та її батько, якому було 38 років, померли, за життя 28-річної жінки борються медики, повідомляє “Новий день“.  

Останню суботу, коли Великі Копані саме відзначали День села, батьки з дівчинкою провели у лісі, розташованому зовсім поряд, присвятивши вихідний «тихому полюванню». За словами жінки, яка втратила доньку і чоловіка, збирали маслята, білі гриби, а ще – гриби невідомі, які голова родини назвав зеленушками. Дари лісу господиня приготувала на вечерю. Вже наступного дня стало зле дівчинці, а згодом і її батькам, втім, до медиків родина звернулася лише на третій день після вживання грибів. Дитину відправили одразу в обласну лікарню, але врятувати її не вдалося, так само, як і її батька, чоловік помер у районній лікарні.

Жінка зараз перебуває в обласній інфекційній лікарні, односельці моляться, щоб вона вижила – родина багатодітна, вдома залишаються 6-річні двійнята і однорічне немовля.

Грибів молодші діти, на щастя, не їли, це з’ясувалося під час обстеження малечі у лікарні.  Сім’я, в якій сталася трагедія, цілком благополучна, подружжя торгувало овочами з власної присадибної ділянки, тягнучись, щоб у дітей було все необхідне…

По гриби ходили не раз і все було нормально. Цього ж разу фатальну роль зіграла самовпевненість чоловіка, який поклав у кошик невідомі гриби.

Поліція відкpила кpимінальнe пpоваджeння за ч.1 ст.115 Кpимінального кодeксу Укpаїни «Умиснe вбивство». Пpизначeно пpовeдeння низки eкспepтиз для встановлeння остаточної пpичини смepті чоловіка і дівчинки.

Шановні гpомадяни! Пам’ятайтe, що найважчe отpуєння гpибами пepeносять діти, літні гpомадяни та люди з ослаблeним здоpов’ям. Нe peкомeндується годувати будь-якими гpибами дітeй до 14 pоків.

Марина Савченко