В Новій Каховці розпочався “Тиждень доброго кіно просто неба”

Вчора, 20 серпня, відбувся перший кінопоказ в рамках раніше анонсованого нашим виданням «Тижня доброго кіно просто неба». Перший вечір цього заходу зібрав близько 200 глядачів різного віку і запам’ятався усім учасникам затишною фудзоною зі смаколиками та напоями, фотозоною,  зоною ігор та розіграшем приємних призів.

До уваги глядачів було запропоновано фільм «Прихована краса» з Віллом Смітом у головній ролі. Цей драматичний фільм розповідає про працівника рекламного агентства Говарда Інлета, у житті якого сталася трагедія, яка зруйнувала його життя. Але завдяки незвичайному втручанню колег, життя налагоджується знову, і не лише у головного героя, але й у них самих.

Через сюжетну лінію фільму проходить думка про те, що, навіть, біль і смерть не можуть позбавити людину нових відкриттів і переживань. Упродовж життя кожен переживає схожі почуття: біль від втрати, любов, співчуття про загублений час. І це об’єднує всіх людей, але, на жаль, не всі гідно справляються з цими випробуваннями.

Після завершення перегляду цього філософського фільму відбувся розіграш призів – квитків  “на двох” до кінотеатру «Юність», а також похід “на двох” до кав’ярні COFFEE CITY.

Безкоштовний кінопоказ відбудеться і сьогодні. Фільм вечора – “Можна лише уявити”. Нагадаємо, що свої двері «Тиждень доброго кіно просто неба» гостинно відчиняє о 19.00, а сам показ фільмів заплановано розпочинати при перших сутінках, приблизно о 19.45. Адреса: паркова зона Церкви Різдва Христова, пр. Перемоги 2А.