Тиждень дорожнього руху в десятій школі

777

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Тиждень безпеки дорожнього руху – це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня, тематичні лекції, заняття з надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях (медична сестра школи Маценко І.В,), конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня, зустріч із працівником ДАІ, виховні години, години спілкування, ігри, конкурси з ПДР,  написання диктантів  на уроках української мови. 18 листопада  в 1 – 11 класах школи проведено Єдиний урок « Безпека на дорозі – безпека життя».

Отож цей тиждень для учнів школи   пройшов цікаво і з користю. За допомогою креативного підходу вчителів діти  повторили ПДР і усвідомили свою роль у безпеці дорожнього руху.

Інспектор з охорони праці  Циганкова Л.В.