Тиждень екологічного споживача в ЗОШ №3 міста Нова Каховка

img_3769

Упродовж  3-10 жовтня в ЗОШ №3 під патронатом екологічної організації  «Мама-86-Нова Каховка» та за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи пройшов Тиждень органічного харчування та землеробства. Метою тижня було привернути увагу учнів, вчителів та батьків до споживання органічних продуктів.

 Вчитель біології Кучеренко І.В. організувала проведення бесід з учнями на тему « Живи органічно».. Діти  дізналися  про органічні та екологічно чисті продукти, їх вирощування та переробку, про те які продукти можна вважати повністю безпечними  і за якими критеріями розпізнати справжню органіку на своєму столі.

img_3776

На плазмі у фойє школи демонструвався відеоролик «Що таке «органічний?» Із задоволенням учні 5-7 класів долучилися до конкурсу «Малюнок на асфальті». Найактивнішими були учні 6-Б та 7-Б класів .  Завершальним етапом тижня став перегляд учнями 9-11 класів виступу агітбригади агроколеджу  (кер. Кубарєва С.М., Спічак О.М.).  За підсумками проведення тижня директор школи Дубас І.П. вручила активним учням сумки екологічного споживача, які презентувала керівник МЕГО «Мама-86» Козак Т.Ф.