Тиждень екологічного споживача

10 вересня на базі навчально-практичного центру ВСП «Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету» відбувся установчій семінар на тему «Органічні продукти, їх маркування та особливості» та «Органічне землеробство і його переваги», в роботі якого взяли участь студенти коледжу різних спеціальностей та учні старших класів ЗОШ №3._DSC1376_DSC1375Доповідачем з питання «Органічне харчування» виступила вчитель біології ЗОШ №3 Ірина Кучеренко. Вона у доступній формі розповіла слухачам про органічні продукти, їх важливість та корисність, як відрізняти такі продукти на полицях магазинів, як читати маркування на етикетка, а також навела цікаві дані про органічні продукти в світі та в Україні.
Сергій Краснобородько, керівник гуртка малої академії наук в економічному ліцеї, доповів про особливості органічного землеробства, про культури, які можна вирощувати на території Херсонщини без застосування хімічних добрив.
Наступні заходи тижня екологічного споживача, які пройдуть в агроколеджі:
– 30.09.15р. о 10.00 – інформаційна сесія на тему «Історична довідка та законодавча база щодо розвитку органічного землеробства та харчування» для навчальних закладів різних рівнів акредитації;
1.10.15р. о 10.00 – вітальня на тему «Жити органічно» з кандидатами в мери Нової Каховки та експертами;
2.10.15р. о 10.00 – день відкритих дверей, майстер-класи з органічного землеробства та органічного харчування, виставка продукції.
Новокаховська міська громадська екологічна організація «МАМА-86-Нова Каховка» запрошує всіх бажаючих відвідати майстер-клас і виставку органічної та натуральної продукції.  _DSC1380 _DSC1381 _DSC1382

Таїсія Козак, голова НКМГЕО «МАМА-86-Нова Каховка»