Тиждень минув з п’ятьма пожежами

пожарЗ 18 по 25 липня  на території Новокаховської міської ради виникло п‘ять пожеж.

18 липня  о 12:14 год. загоряння сухої трави на відкритій території за адресою м. Нова Каховка, район д/к «Сокіл». Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

20 липня о 14:49 год. загоряння сміття та сухої трави на відкритій території в смт. Дніпряни. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

21 липня о 04:24 год. загоряння кімнати в квартирі за адресою м. Нова Каховка, вул. Дружби (Дзержинського), 53. Причина пожежі – необережність під час паління.

21 липня о 21:43 год. загоряння дерева та сухої трави за адресою м. Нова Каховка, вул. Букіна, 10. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

24 липня о 15:16 год. загоряння сухої трави на відкритій території за адресою м. Нова Каховка, вул. Довженка, 5. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Шановні громадяни, будьте обережними та обачними при розведенні вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття, під час відпочинку на природі. Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101»!

                                  

 Олександр Мирошниченко, провідний інспектор