Тиждень охорони праці в школі №10

100_8721

З метою популяризації питань охорони праці та більш широкого привернення уваги трудового  колективу до існуючих проблем у цій галузі, у період з 21 по 28 квітня 2016 року у школі проходив Тиждень охорони праці.

Колектив школи добре розуміє, що психосоціальні ризики та стрес є одними з найскладніших питань у сфері охорони праці та здоров’я, актуальність яких загальновизнана для всіх країн та професій. Класними керівниками 1-11 класів проведено відкриті уроки  під девізом : «Здоров’я кожного залежить від вміння протистояти стресам».

100_8725

25 квітня пройшло засідання круглого столу під гаслом «Стрес на робочому місці: колективний виклик», для участі у якому запросити фахівця відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м.Нова Каховка

100_8723

Овчінкіна В.А.  Під час засідання працівниками школи розглядалися конкретні заходи щодо запобігання стресів. Психолог школи Одальчук Ю.В. надала практичні рекомендації щодо зменшення негативного впливу на організм людини стресів та їх потенційних наслідків на робочому місці.

Заступник директора з НВР школи Нелепенко Т.П.