Тиждень охорони праці

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Оргкомітет звертається до трудових колективів профорганізацій із закликом провести з 21 до 28 квітня тиждень охорони праці, визначити та вжити додаткових заходів із запобігання нещасними випадкам на виробництві, підвищення рівня безпеки та умов праці, в тому числі на об’єктах малого і середнього бізнесу. Оргкомітет пропонує впродовж тижня вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім’ї потерпілих, віднайти можливості для надання їм допомоги.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня о 10.00 в актовій залі навчально-практичного центру ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнічного університету» (Нова Каховка, вул.Горького, 1) відбудеться міський семінар за участю представників органів місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування, головного управління Держпраці України, профспілкових організацій, місцевих засобів масової інформації. Запрошуємо керівників та спеціалістів з охорони праці організацій міста, приватних підприємців. Довідки за тел.: 7-23-00.

Відділення ВД ФСНВ у м.Нова Каховка