Тиждень пам`яті жертв Голодоморів пройшов у сьомій школі

yina1ungphk

З 21 по 25 листопада у ЗОШ №7 було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

У рамках раніше складеного плану було приспущено Державий прапор України  та вшановано пам’ять загиблих від голоду хвилиною мовчання.

25 листопада була проведена лінійка, присвячена до Дня пам’яті жертв Голодомору «Скорботна пам’ять поколінь». Учні переглянули документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з’являлися сльози. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку. Бібліотекарем Шараповою О.М. була організована тематична виставка «Трагічні уроки історії». Ця виховна година запам’яталась усім завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові і русі учнів, вчителів.