Тиждень початкових класів та дошкільних груп в НВК №2

Розвага

З 23 по 27 листопада в НВК №2 пройшов тиждень початкової школи та дошкільних груп під девізом “Сім’я і школа — родина єдина”. Метою тижня було популяризація навчання, об’єднання зусиль школи і родини з цього питання. У цей період роботу було сплановано таким чином, щоб всі заходисприяли інтелектуальному і творчому розвитку дітей.

Для вихованців дошкільних груп проведено літературно-музичну розвагу “В гостях у казки”. Протягом всього заходу  діти показали знання змісту казок. Вихованці молодшої групи за допомогою музичних інструментів розповіли казочку  “Курочка ряба”. Діти середньої групи  складали пазли-іллюстрації. А старші дошкільники показали театр на лопатках “Лисиця і журавель”.

Теремок-1

Свої фізичні навички і вміння продемонстрували учні 1-х класів під час спортивної розваги “Спортландія”. Діти взяли участь у естафетах, де проявили силу, спритність, витривалість. Для вболівальників були підготовлені цікавві завдання — загадки. Учителі 1х класів запросили на показові уроки батьків.

Спортивнi-змагання

На високому рівні проведено креативні батьківські збори “Свято дружньої родини” в 3-х класах. Метою зборів було прищеплювати любов, повагу до найближчих і найрідніших людей — батька і матері, бажання їм допомагати, вчити бути чемними, уважними, завжди пам’ятати місце, де народилися, рідну оселю, формувати почуття обов’язку перед батьками, довести всім присутнім на святі, що батьки і діти — єдине ціле.

Збори-3-клас

В цікавій формі пройшли математичні КВК в 2, 4 класах. Метою цих заходів було актуалізувати та закріпити математичні знання учнів, сприяти співдружності сім’ї та школи Учні, змагаючись у конкурсах продемонстрували знання з математики. З успіхом та великим задоволенням виконували завдання на розвиток логічного мислення, уваги, а батькипоказали свою зацікавленість у сприянні поглиблення пізнавальних інтересів своїх дітей.

КВК-1

Учителі англійської мови  підготували з учнями 3  класів казки  «Теремок» та «Ріпка» англійською мовою для учнів 1-х, 2-х класів. Використання казок сприяє  розвитку вмотивованості мовної діяльності учнів. Казка – це завжди ненав’язливе виховання. У кращих своїх образах вона відкриває дитині світ, суть людських відносин, людських почуттів – доброти, поваги, співчуття, товариства, справедливості, чуйності, взаєморозуміння, несе в собі багатий моральний потенціал. А те що учні-початківці можуть зрозуміти казку іноземною мовою  приносить задоволення й дає віру у свої сили й бажання для подальшого вдосконаленння.

Репка

Протягом тижня батьки мали змогу відвідати уроки, виховні заходи, креативні батьківські збори, прийняти активну участь у конкурсах, турнірах, змаганнях.