Тиждень початкових класів в першій школі

dsc_9581

Під таким гаслом стартував Тиждень початкової школи 28 листопада  в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1. Дітей ознайомлено з планом цікавих заходів протягом Тижня, назва якого – «Кольоровий дивосвіт». Оформлення класних кімнат, одяг учасників, емблеми мають відповідати певному кольору кожного дня.

З першого дня діти разом зі своїми класоводами поринули у цікавий і неповторний світ «кольорового барво граю», що сприяє вихованню естетичних смаків; надихає на творчість. Виставка газет «Мої захоплення» або «Світ захоплень моєї родини» пройшла в атмосфері радості, насолоди від творчості, діти разом з батьками продемонстрували індивідуальні творчі здібності,художній смак, уяву та фантазію, креативність, прагнення показати світ своїх захоплень і членів своєї родини.

28 листопада, понеділок. Палітра цікавих заходів цього дня відповідала синьому кольору. В актовій залі школи відбувся виступ агітбригади «Гарячі серця», учасниками якої стали учні 4-А класу (класовод Розновська А.Ю.).В ході виступу учні пропагували здоровий спосіб життя; вироблення в учнів навичок дотримання особистої гігієни, необхідність користуватися дитячою серією гігієнічних засобів. Було акцентовано увагу і на необхідності розуміння учнями безпечної поведінки як такої, яка не загрожує їх життю і здоров’ю та безпеці інших. Яскраві враження в учнів 1-2 класів і вчителів залишила театралізована вистава «Поради лікаря Айболита», в ході якої учні 2-Б класу (класовод Грудницька Н.П.) весело і з ентузіазмом давали корисні поради своїм ровесникам.

imag2531

29 листопада, вівторок. Цей день теж був багатий на цікаві та змістовні заходи. Оформлення, елементи одягу дітей, емблеми, декорації відповідали палітрі фіолетового кольору. Цікавою та пізнавальною для учнів 2-х класів стала літературна гра-вікторина «Хто багато читає – той багато знає», яку підготувала та провела бібліотекар Ковтун З.В. разом зі своїми помічниками, учнями 6-В, 8-А класів Циклінською О., Ковтун В., Тумаковою Я., Кужелєвою К. Школярі поринули у світ дитячої літератури, завітали у казковий дивосвіт. Бібліотекар побажала учням і надалі дружити з книгою, бо вона є джерелом знань, найкращим другом і порадником. Цікавим та захоплюючим став урок літературного читання на тему «Как Незнайко сочинял стихи» Н.Н.Носова», проведеного в 3-А класі вчителем К.О.Костюк-Розновською. Діти разом з учителем поринули у неперевершений «Світ Читайлика»,  з великим задоволенням працювали на уроці. Різні види робіт були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

 Тиждень тільки розпочався… На дітвору ще чекає широка та багата палітра цікавих і змістовних заходів, які підготували для них режисери-художники, їхні класоводи.

Вікторія Пугач, учитель