Тиждень психології в Маслівській ЗОШ

IMG_7150

З 18 по 22 квітня 2016 року в Маслівській школі (директор Ковш О.П.) цікаво та змістовно пройшов Тиждень психології в рамках Декади психологічної служби.

Метою проведення тижня було розширення знань учнів та педагогів про науку психологію, розуміння внутрішнього світу, активізація пізнавальної активності учнів, пропаганда навичок конструктивного спілкування.

IMG_7244 IMG_7214

Протягом тижня психологом школи Людмилою Мосьпан були проведені різноманітні заходи та психологічні акції, які охопили всю школу – дітей та вчителів. Кожний день тижня мав свою тематичну назву : День дружби, День профорієнтації, День мрій та реальності тощо.

 Під час тижня учні мали змогу прийняти участь в конкурсі малюнків «Моя мрія – це…», акціях: «Паркан думок»,  «Дерево дружби»,  «День бантика», іграх: «Все про професії», «Ми кмітливі й креативні», тренінгах і розвивальних заняттях: «Справжній друг –  який він?», «Разом – веселіше!», а також заняттях з піскової терапії. Для педагогів школи практичним психологом було проведено заняття «Коло здоров’я»  з елементами арт-терапії.

Практичний психолог Мосьпан Л.В.

IMG_7118