Тиждень толерантності у Дніпрянській школі

Останнім часом слово “толерантність” набуло значної популярності і стало міжнародним терміном та важливим поняттям у проблематиці миру. У виховному просторі тема толерантності також  відіграє важливе значення.  У рамках відзначення  Міжнародного дня Толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу, 13 листопада 2017 року  в Дніпрянській шкоіл стартував  “Тиждень толерантності”. 

Перший день – День Поваги, Добра і Терпіння  розпочався виступом агітбригади. Дівчата довели до відома учнів Дніпрянської школи значення слова «толерантність» та запросили брати активну участь у заходах.

Було проведено анкетування учнів школи на тему “Що таке толерантність?”, мета якого –  виявлення рівня знань учнів про основні поняття толерантного поводження та спілкування, які є складовими  толерантної поведінки.

На великих перервах всім бажаючим було запропоновано переглянути відеоролик “Колір настрою”. Вчитель Тетяна Богачук з учнями 5-А та 5-Б класів провела обмін думками “Толерантність – це…”.

Найбільше дітям сподобалася робота  шкільної пошти “Мені приємно тобі  сказати, що…”. Шкільна пошта дала дітям  змогу  сказати одне одному слова подяки, шикарний комплімент, а може просто висловити теплі, добрі, лагідні слова тому, хто їм подобається.

Адже  гарні слова завжди піднімають настрій і вселяють оптимізм.

 

Психолог Дніпрянської школи  Наталія Чернишева

Соціальний педагог Тетяна Потапова