Тиждень трудового навчання в ЗОШ №7

З 30 січня по 3 лютого у школі  №7 (директор – Л. Грішагіна) проходив тиждень трудового навчання, упродовж якого  вчитель  І. Кожухаренко проведела ряд заходів, метою яких було виховання працелюбності, культури праці, підготовка учнів до трудової діяльності, адже праця – джерело всіх цінностей і багатств людини.Відкривала тиждень виставка творчих робіт учнів, а також  плакатів про сучасну техніку, виробництво, декоративно-прикладну творчість, фотографій про трудову діяльність школярів.

У 5 класах Ірина Миколаївна провела  вікторини,  в яких  діти пригадали  прислів’я  і загадки про працю.

Учнів 6-х класів учитель запросила на змагання  «Нумо, дівчата!» . Учасниці продемонстрували свої вміння в конкурсах : «Шкільна форма – це так круто!», «Віникобол», «Бухгалтер», «Грація». Молоді господині довели, що сучасні дівчата і жінки – майстрині на всі руки.

Учні  7-8 класах полинули у чарівний  світ в’язаних  речей і  у світ дивовижних візерунків  вишивки бісером , підготувавши власні колекції робіт.

Для учнів 9 -11 класів  Ірина Миколаївна  провела  конкурсно – розважальну програму  «Ким бути?», девізом якої стали слова: «Оберіть собі роботу до душі,  і вам не доведеться працювати жодного дня».

Предметний тиждень пройшов на високому рівні. Діти продемонстрували  знання, вміння та зацікавленість предметом. І всі погодилися зі словами:«І щоб не думали та не казали, а труд в житті — найважливіша справа».

Я. Тарабанова, заступник директора з НВР