Тиждень цікавої психології у 3-й школі

IMG_441420 квітня у Новокаховській ЗОШ №3 розпочалася декада психологічної служби.  Тиждень розпочався «Днем кольоротерапії». В цей день всі учні та педагоги школи створювали «Веселку настрою»: наклеювали смайлики на той колір веселки, який відображав їхній настрій.  

Про це повідомляє адміністрація школи.

IMG_3576Не менш цікавою виявилась гра «Слідопит» серед учнів школи, метою якої було розвивати стосунки між однокласниками, вчителями та іншими працівниками навчального закладу. Учні із задоволенням проявили комунікативні здібності, навички інтерв’ювання та самоорганізації спільної діяльність, творчий потенціал та лідерські якості.
Серед учнів 3 класу проведено заняття з елементами тренінгу «У колі друзів», метою якого було згуртувати класний колектив, виявити індивідуальні особливості кожної дитини, підвищити самооцінку замкнутих дітей, розширити знання дітей про своїх однокласників. Протягом всієї декади на кожному кабінеті школи розміщено афоризми про життя, школу, навчання, дружбу чи кохання. Але це тільки початок, тому попереду ще багато цікавих заходів та акцій!IMG_3610IMG_3527IMG_3523