Тиждень юного натураліста

12

Традиційно, на Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради (директор Петрова Н.Р.) з 19 по 23 вересня 2016 року проведений   «Тиждень юнната». В рамках Тижня відбулася  урочиста посвята молодших вихованців гуртків в юннати, під час якої діти пообіцяли берегти  природу України й ненаносити їй шкоди.

Гуртківці довели, що вони справжні природолюби, беручи участь в екологічних іграх: «Знайди дерево за листочком», «Голоси парку», у вікторині: “Знай,   люби, оберігай”.

Заняття та екскурсії у куточку живої природи надали  можливість зосередити увагу дітей на невеликій кількості мешканців, найбільш типових їх ознаках і тим самим закріпити знання надані їм в гуртках.

13

Діти із захопленням взяли участь у трудовій акції: «Збери насіннячко».

14

Також протягом тижня були проведені з вихованцями  бесіди на теми: «Вчимося берегти», «Природа рідного краю», «Життя планети – в наших руках».

В. О. Сухомлинський сказав:  “ Природа стає могутнім джерелом виховання лише тоді, коли людина пізнає її, проникає думкою у причинно-наслідкові зв’язки.”  «Тиждень юного натураліста» – це час, що дає можливість  долучитися до прекрасної справи –  вивчення та охорони природи рідного краю, визначитися у професійному плані і впевнено крокувати до майбутнього.

Методист СЮН Голованова Р. Я.