“Тиждень захисту дітей” у Новокаховській ЗОШ №1

16 – 20  квітня  у  загальноосвітній школі №1 пройшов “Тиждень захисту дітей”. Щороку цей тиждень спрямований на покращення знань учнів про важливість їх безпеки та здоров’я.

Заходи були проведені відповідно до віку учнів: у початковій школі класні керівники проводили бесіди “Дотримання правил дорожнього руху в позаурочний час”. Серед учнів середньої школи проводили вікторину “Дії в екстремальних ситуаціях”, з якою вони впоралися на відмінно, вразивши педагогів нашої школи.

Учні 9-11 класів займались створенням листівок “Правила поводження з виявленими підозрілими вибухонебезпечними пристроями”, розповсюдили серед учнів школи.

Вчителі провели практичні заняття: “Моделювання ситуації надання долікарської допомоги при отруєннях” і “Надання долікарської допомоги постраждалому(накладання ватно-марлевої пов’язки, шини, зупинка кровотечі)”.

Важливим етапом для кожної дитини стає шкільне життя. У сучасному світі у підлітків доволі часто виникають конфлікти та розбіжності в думках. Але чи знають вони як знаходити вихід з таких непростих ситуацій? Щоб уникнути поганих наслідків та показати учням, що з таких ситуацій можливо знайти вихід за допомогою миру, з ними проводились бесіди: “Уникнення конфліктів в молодіжному середовищі”, “Попередження насилля в сім’ї та шкільному середовищі”, “Мій клас – клас вільний від конфліктів”, “Безпека в школі”, “Булінг у шкільному середовищі”, “Безпека в школі – безпека в житті”.

Завдяки цим цікавим та пізнавальним заходам, учням вкотре нагадали не тільки про способи захисту життя, а ще й про його цінність. Ми повинні усвідомлювати, що наша безпека, у наших руках.

Завуч Стрельцова І.Л.