ТМ «Ласунка» – щастя для всіх!

Чудова новина, свята морозива від ТМ «Ласунка» повернулися! Як і в попередні роки, наша команда знову вирушила в подорож по країні, щоб влаштувати розваги та пригостити смачним морозивом. Цього разу черга веселитися дійшла до жителів Нової Каховки. Так що запам’ятовуйте:

субота, 21 серпня – м. Нова Каховка, площа біля кінотеатру «Юність», початок о 16:00

Беріть участь в цікавих конкурсах

Багато хто пам’ятає смачне морозиво і позитивні враження з минулих років, тому з нетерпінням чекають, коли приїде весела команда. Запросити їх у своє місто можна на сайті https://lasunka.com. Після цього фірмовий автомобіль ТМ «Ласунка» в рамках щорічного марафону відвідає вас.

Якщо раніше вам не вдалося повеселитися, не пропустіть свято зараз, адже вас чекають веселі конкурси:

  • Шалені продавці – бої морозивом, де вирує надзвичайний азарт і море неймовірних емоцій. Перш за все потрібно надіти засоби захисту: рукавички, бахіли, дощовики. Потім встаєте за прилавок, який буде служити укриттям, і починаєте бій. Переможе той, хто залишиться чистим. Але програти в цьому конкурсі неможливо, адже як відчувати себе розгромленим, коли ти весь у смачному морозиві.
  • Перегони на візках – справжнє ралі, для якого не потрібно бути власником суперкара. Досить звичайного міні-візка для продуктів з супермаркету. Пориньте у відчуття драйву, коли в крові вирує адреналін. Переможе той, хто першим добереться до фінішу.
  • Юний художник – для тих, хто хоче відчути себе Пабло Пікассо. Отримайте натхнення в улюбленому морозиві, намалюйте його, не стримуючи політ фантазії. Для цього у вас буде зручний мольберт і фарби.
  • На майстер-класі з виготовлення Кеппі-хеппі ви навчитеся робити паперовий захист від сонячних променів. Цей захопливий процес не обходиться без веселощів. У власноруч зробленому кепі на те, щоб сумувати, не залишиться часу.
  • Для тих, хто не боїться виглядати яскраво, команда пропонує найкрутіші тату. Виберіть наклейку з безпечних матеріалів на свій смак з великого набору, створіть неповторний стиль.

А на тих, хто прийде в одязі червоного кольору, чекає сюрприз за підтримку фірмового кольору заходи.

Розважатися цікавіше разом. Обов’язково приходьте самі, візьміть з собою малюків, прихопіть друзів і родичів. Жодна дитина не піде без подарунка. Графік заходів можна знайти на сайті https://svyato.lasunka.com. ТМ «Ласунка» забезпечить піднесений настрій кожному відвідувачу!